Wynajem

Poznaj procedurę wynajmu

Dokumenty do pobrania

UMOWA NAJMU SAMOCHODU KEMPINGOWEGO
PROTOKÓŁ ZDAWCZO – ODBIORCZY
OGÓLNE WARUNKI UBEZPIECZENIA AC
OGÓLNE WARUNKI UBEZPIECZENIA NWW
OGÓLNE WARUNKI UBEZPIECZENIA MOTO ASSITANCE

58704288_874264992922133_4763992946087297024_o

Camper wypożyczalnia - jak działa?

Wynajem naszych aut przebiega sprawnie i szybko. Formalności ograniczamy do minimum, jednak musimy podpisać z wynajmującym stosowną umowę oraz ubezpieczenie. Jeśli już zdecydujesz, jaki kamper jest odpowiedni dla Ciebie, sprawdź jego dostępność - zadzwoń, napisz, jak wygodnie :-).

Kampery wynajem zgodny
z zamówieniem

W wybrany sposób zostaliśmy powiadomieni o wyborze kampera i dacie podróży. Określiliśmy koszt wynajmu kampera. Wysyłamy pisemne potwierdzenie wstępnej umowy. W ciągu 2 dni powinniśmy otrzymać bezzwrotną zaliczkę w wysokości 20% całkowitej ceny najmu. Pozostałą część zapłaty - wraz z kaucją może być uiszczona przelewem, gotówką lub kartą płatniczą najpóźniej w dniu wydania auta.

Camper wynajem a instrukcja obsługi samochodu

Zanim przekażemy kampera, podpisujemy ostateczną Umowę Najmu Auta Kempingowego oraz sporządzamy Protokół Wydania/Odbioru. Udzielamy wszystkich niezbędnych informacji jak eksploatować samochód campingowy. To szczególnie cenne spotkanie dla osób, które z kamperami nie miały wcześniej zbyt wiele doświadczeń. Odpowiadamy na pytania, udzielamy wsparcia technicznego. Możemy się również podzielić doświadczeniami z naszych podróży :-). Wspólnie przeprowadzamy ostateczną kontrolę wyposażenia i sprawność wszystkich systemów zainstalowanych w pojeździe. Oczywiście samochód przed Waszym przyjazdem przechodzi gruntowny przegląd. Zwrot samochodu campingowego następuje w ustalonym terminie na podstawie Protokołu.

Campery wynajem - cena, jakość, pomoc

Nasze samochody campingowe są zadbane, czyste, sprawne. Rokrocznie w naszej ofercie pojawiają się nowe modele. Sami jesteśmy kamperowcami, dlatego wiemy jak możemy Wam pomóc w odbyciu podróży marzeń. Wiemy jak istotne jest rozplanowanie przestrzeni kampera do potrzeb podróżujących - dlatego w naszej flocie znajdują się różne wariacje samochodów campingowych. Możecie wybrać najlepszą dla siebie opcję. Pełne, komfortowe wyposażenie naszych samochodów campingowych z pewnością Was zadowoli i sprawi, że to będą niezapomniane wakacje. W przypadku długoterminowego wynajmu kampera gwarantujemy atrakcyjny rabat 🙂 Czasem warto oddać się bezkresnej podróży i pomknąć za głosem serca!

Cennik

Korzystne warunki, rozsądne ceny i koszt uzależniony od długości i terminu wypożyczenia kampera oraz jego mofelu.

Jako nieliczni nie stosujemy dodatkowej opłaty z tytułu limitu kilometrów przy wynajmie w sezonie wysokim.

Karty płatnicze

Akceptujemy nowoczesne płatności kartą.

Rabaty

Posiadamy atrakcyjne zniżki dla stałych klientów naszych usług!

Kontakt

Wypożyczalnia aut kempingowych

ul.Szczecińska 20 B
72-003 Dobra

Telefon:  
+48 502 002 080
   
+48 517 687 606

Email: info@campernord.pl