Campernord.pl © 2019 | Nota prawna | Designed by NetYou

Serdecznie witamy!

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą

wynajmu aut kempingowych

ul.Szczecińska 20 B

72-003 Dobra

 

Tel.  +48 502 002 080

        +48 517 687 606

 

Email: info@campernord.pl 

Wypożyczalnia aut kempingowych

Dane kontaktowe

Lokalizacja

Zgodnie z ustawą informujemy, że strona wykorzystuje pliki cookies, które ulepszają korzystanie z naszej strony - więcej...Akceptuję, nie pokazuj więcej.

Procedura wynajmu

Camper wypożyczalnia - jak działa?

 

Wynajem naszych aut przebiega sprawnie i szybko. Formalności ograniczamy do minimum, jednak musimy podpisać z wynajmującym stosowną umowę oraz ubezpieczenie. Jeśli już zdecydujesz, jaki kamper jest odpowiedni dla Ciebie, sprawdź jego dostępność - zadzwoń, napisz, jak wygodnie :-).

 

Kampery wynajem zgodny z zamówieniem

 

W wybrany sposób zostaliśmy powiadomieni o wyborze kampera i dacie podróży. Określiliśmy koszt wynajmu kampera. Wysyłamy pisemne potwierdzenie wstępnej umowy. W ciągu 2 dni powinniśmy otrzymać bezzwrotną zaliczkę w wysokości 20% całkowitej ceny najmu. Pozostałą część zapłaty - wraz z kaucją może być uiszczona przelewem, gotówką lub kartą płatniczą najpóźniej w dniu wydania auta. 

 

Camper wynajem a instrukcja obsługi samochodu

 

Zanim przekażemy kampera, podpisujemy ostateczną Umowę Najmu Auta Kempingowego oraz sporządzamy Protokół Wydania/Odbioru. Udzielamy wszystkich niezbędnych informacji jak eksploatować samochód campingowy. To szczególnie cenne spotkanie dla osób, które z kamperami nie miały wcześniej zbyt wiele doświadczeń. Odpowiadamy na pytania, udzielamy wsparcia technicznego. Możemy się również podzielić doświadczeniami z naszych podróży :-). Wspólnie przeprowadzamy ostateczną kontrolę wyposażenia i sprawność wszystkich systemów zainstalowanych w pojeździe. Oczywiście samochód przed Waszym przyjazdem przechodzi gruntowny przegląd. Zwrot samochodu campingowego następuje w ustalonym terminie na podstawie Protokołu. 

 

Campery wynajem - cena, jakość, pomoc

 

Nasze samochody campingowe są zadbane, czyste, sprawne. Rokrocznie w naszej ofercie pojawiają się nowe modele. Sami jesteśmy kamperowcami, dlatego wiemy jak możemy Wam pomóc w odbyciu podróży marzeń. Wiemy jak istotne jest rozplanowanie przestrzeni kampera do potrzeb podróżujących - dlatego w naszej flocie znajdują się różne wariacje samochodów campingowych. Możecie wybrać najlepszą dla siebie opcję. Pełne, komfortowe wyposażenie naszych samochodów campingowych z pewnością Was zadowoli i sprawi, że to będą niezapomniane wakacje. W przypadku długoterminowego wynajmu kampera gwarantujemy atrakcyjny rabat :-) Czasem warto oddać się bezkresnej podróży i pomknąć za głosem serca!  

 

Kampery - wynajem z gwarancją udanej podróży

Przed i w trakcie podróży pozostajemy do Twojej dyspozycji

skontaktuj się z nami

Dokumenty do pobrania